Moje życie w wiosce Majów

Justyna Gudra
12 września 2020 / sobota / godz. 18:00
Kościański Ośrodek Kultury / ul. Mickiewicza 11
wstęp wolny

Justyna Gudra tak sama zapowiada pokaz, który będzie pełen zaangażowania w tę majańską codzienność:
“Opowiem o codziennym życiu ludzi z wioski, w której żyłam. O ich problemach, jak te związane z dostępem do wody, wiedzy czy edukacji, ale przede wszystkim o zwykłej codzienności – o tym jak wyglądają ich domy, co jedzą, w co się bawią ich dzieci, jakie mają troski, zmartwienia i marzenia, jak spędzają czas.
Zapewne napomknę o moim wolontariacie i o różnego rodzaju projektach, które realizowałam w wiosce oraz o tym, jaki miały one wpływ na codzienne życie mieszkańców. Pojawi się też moment, w którym zaczęłam mieć tego wszystkiego dosyć i postanowiłam częściej wychodzić poza wioskę, żeby poznać inne oblicza tego niesamowicie kolorowego i różnorodnego, pod każdym względem, kraju, po którym podróżowałam na stopa.”
Z Justyną jako TH rozpoczynamy współpracę i przybliżając Państwo jej postać chcemy zaznaczyć, że jest osobą o dużej wrażliwości – to wolontariuszka, coach, menadżerka, masażystka, specjalizująca się w masażach orientalnych. Zakochana w życiu i ludziach. Uwielbia podróże, te małe i duże.
Rzuciła swoje dotychczasowe życie, aby spełniać marzenia z dzieciństwa. Spędziła dziesięć miesięcy na Saint Vincent i Grenadynach oraz w Belize, gdzie pracowała jako wolontariuszka.
organizatorzy:
Miasto Kościan
Stowarzyszenie Twórcze Horyzonty
Kościański Ośrodek Kultury