PRZEDSTAWIA PROJEKT
#LubuskieNieodkryte

Zapraszamy Cię na wyjątkową podróź,
po niezwykłym województwie.

O AKCJI

Każdy z siedmiu podróżników zaproszonych do tej akcji stworzy film pokazujący i promujący tym samym atrakcję turystyczną, którą do zaoferowania ma odwiedzana przez niego miejscowość.

Będzie to niebanalna, mniej znana atrakcja turystyczna, którą chcemy zaprezentować szerszej publiczności poprzez zamieszczenie wideo-relacji i postu na social media danego autora-podróżnika.

Powstałe w ten sposób filmiki - a będzie ich siedem - ostatecznie zmontujemy w jeden spójny materiał, który zaprezentowany będzie przez wszystkich siedmiu podróżników zaangażowanych w projekt na ich kontach społecznościowych. Tym samym celem jest zaprezentowanie trochę innej niż zwyczajowo atrakcyjności turystycznej województwa lubuskiego.

Zapraszamy do Lubuskiego!
UCZESTNICY AKCJI

mapa

5 miejscowości w Lubuskim


Wybraliśmy pięć miejscowości, w których przeprowadzimy naszą akcję. W każdej z nich zaproszeni podróżnicy przeprowadzą autorskie Spotaknie Podróżnicze dla mieszkańców, a dodatkowo pojawią się u naszych podróżników posty promujące atrakcje turystyczne przedstawiające województwo lubuskie w sposób niebanalny.

Nasza akcja będzie początkiem cyklów spotkań z podróżnikami w danych miejscowościach, które będą kontynuowane już przy wsparciu naszych lokalnych partnerów - instytucji kultury.


Tomasz Szwarc, Stowarzyszenie Twórcze Horyzonty.