„Portrety Ziemi 2016”

aula I LO Leszno, ul. Kurpińskiego 1
5 zł

„Portrety Ziemi 2016” czyli 15 edycja cyklu spotkań z podróżnikami już za dwa tygodnie… odliczamy.

W tym roku przygotowaliśmy siedem spotkań. Tradycyjnie spotykać się będziemy w piątki o godz. 18:00 w auli I LO w Lesznie. O poszczególnych spotkaniach i ich autorach słów kilka będzie w osobnych wpisach poświęconych danemu spotkaniu, a teraz słów pięć jeszcze o koncepcji.

Połączone energie: pomysłodawcy – Grzegorza Lorka – od wielu lat budującego tę leszczyńską inicjatywę podróżniczą oraz nasza – eksploduje wielością tematów, współpracą z najlepszymi prelegentami – podróżnikami w kraju i rosnącym wsparciem lokalnych przedsiębiorców.

To rosnące wsparcie tylko i wyłącznie dzięki zaangażowaniu talentu, zdolności perswazji i chęci przyłączania się w akcje nakręcane pasją zawdzięczamy Przemkowi Woźnemu i Arturowi Olichwer – gorące podziękowania.

Naszą radość podsyca stałe, od lat towarzyszące wsparcie wielu firm ale potęguje ją fakt przyłączania się kolejnych przedsiębiorców. Dziękujemy gorąco firmom: Certyfikowane Centrum Medycyny Podróży – Przemysław Woźny, Konstruktor, Bank Spółdzielczy we Wschowie, Toyota Mikołajczak, Piekarnia Gierczak, Peamco, An Tur, Restauracja Olimp, Transport Kępka, Biuro Rachunkowe DEFI, Jamalex, BOTT, Color4you, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie oraz OLYMPUS. Inicjatywę wspiera również Miasto Leszno.