Nadchodzi 100droga 2. 2.Festiwal Podróżników dla Podróżników 100droga.


       Stowarzyszenie „Twórcze Horyzonty” już po raz drugi zaprasza na wyjątkowe trzy dni festiwalowe w lutym 2013. Będą prelekcje podróżników, projekcje filmów, konkursy dla publiczności i niekonwencjonalny spacer po zabytkowych zaułkach miasta.

W dniach od 8 do 10 lutego 2013 roku w sali widowiskowej CKiR we Wschowie przy ul. Niepodległości 1 pojawi się 12 Podróżników ze swoimi fascynującymi opowieściami i slajdami z wypraw. Będą projekcje filmów z podróżami w tle – „Baraka” i „Trans”. Festiwal startuje w piątkowe popołudnie a kończy się w niedzielę.

Festiwal 100droga we Wschowie to spotkanie tych, którzy podróżują z tymi, którzy o podróżach myślą, marzą i być może już się do nich przygotowują. Tych, którzy o podróżach piszą z tymi, którzy o podróżach czytają. Podczas trzech festiwalowych dni skrzyżują się drogi zwykłe i niezwykłe, trudne i jeszcze trudniejsze, znane i przebyte pierwszy raz.

      100droga to okazja do inspirowania innych i bycia inspirowanym, podążania drogą już sprawdzoną lub poszukiwania nowej. Prelegenci, Goście i Sponsorzy będą mieli niepowtarzalną okazję prowadzenia do rozmów i snucia opowieści wszelakich podczas spotkania integracyjnego.

Tomasz Szwarc:  kontakt@tworczehoryzonty.pl

GSM 661-128-058

Comments are closed.