KARNETY – BILETY


Rusza przedsprzedaż biletów na 6. Festiwal Podróżników 100droga. Ponieważ doświadczenie wskazuje, że często docieracie na Festiwal i biletów brakuje, wszystkie miejsca zajęte –  zachęcamy do zakupu wejściówek już dziś.

ZASADY:

CENY BILETÓW – SALA WIDOWISKOWA:

Czwartek:           10,00 zł
Piątek:                10,00 zł
Sobota część I:  10,00 zł
Sobota część II: 10,00 zł
Niedziela:           10,00 zł
KARNET :            40,00 zł (wszystkie dni Festiwalu )

DZIECI I MŁODZIEŻ: Wstęp dzieci do lat 10 jest BEZPŁATNY (wiek dziecka musi być potwierdzony ważną legitymacją szkolną lub innym stosownym dokumentem – dziecko musi być pod opieką osoby dorosłej).
Dzieci i młodzież w wieku 10-18 lat: wstęp 5 zł na każdy dzień Festiwalu.
Do każdego rodzaju biletu Uczestnik otrzymuje odpowiednią opaskę z tyvecu .Opaska jest rodzajem identyfikatora i zakładana jest na nadgarstku Uczestnika bez możliwości jej zdjęcia bez jej uszkodzenia. Opaska uprawnia do korzystania z wydarzeń Festiwalu w danym dniu lub w jego części (sobota) a w przypadku Karnetu przez wszystkie dni.
Z opaski wydanej na podstawie zakupionego biletu/karnetu może korzystać tylko jedna i ta sama osoba. Zabronione jest odstępowanie opasek innym osobom.
Uszkodzenie lub zerwanie opaski powoduje utratę jej ważności. Opaski nie podlegają wymianie.

CENY BILETÓW – KLUB METAFORA
Wstęp na wszystkie wydarzenia w Klubie Metafora jest BEZPŁATNY.
Liczba miejsc ograniczona.

KLUB MAŁEGO PODRÓŻNIKA (warsztaty dla dzieci)
Wstęp i udział w warsztatach jest BEZPŁATNY – jednak pierwszeństwo wstępu mają dzieci Uczestników Festiwalu.

Jak stać się szczęśliwym posiadaczem biletu?
Są dwa sposoby:

Sposób pierwszy: Możesz je zakupić w kasie w dniu Festiwalu
Sposób drugi: Wpłacając na konto Stowarzyszenia „Twórcze Horyzonty” odpowiednią kwotę za bilety w tytule przelewu podając:
(Bank Spółdzielczy Wschowa 29 8669 0001 2011 0010 4577 0001)
– Imię i nazwisko rezerwującego
– Liczbę biletów zarezerwowanych na dany dzień
np.: „Jan Kowalski: piątek – 3 szt., sobota – 3 szt., niedziela – 3 szt.”
Następnie wyślij do nas email z informacją o rezerwacji kontakt@tworczehoryzonty.pl
Po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie wyślemy Ci maila potwierdzającego rezerwację biletów.
Bilety wraz z opaskami będą czekały w kasie Festiwalu podczas trwania Festiwalu – każdego dnia godzinę przed rozpoczęciem.

UWAGA: Forma wcześniejszej rezerwacji i przedsprzedaży biletów jest aktywna do środy – do godz. 18. Tylko wpłaty na konto, które do tego czasu wpłyną na rachunek Stowarzyszenia dają gwarancję poprawnej rezerwacji.

Suplement:
Bilety/karnety mogą być sprzedawane wyłącznie po cenie wydrukowanej na bilecie. Zakazana jest odsprzedaż biletów po cenie wyższej niż wydrukowana na bilecie. Zakazana jest odsprzedaż biletów na aukcjach, licytacjach, konkursach, odsprzedaż zarobkowa poza autoryzowanymi punktami sprzedaży, itp. Organizator informuje i przypomina, że zgodnie z art. 133 § 1 ustawy z dnia 20 maja 1971 roku Kodeks wykroczeń mówi: „Kto nabywa w celu odsprzedaży z zyskiem bilety na imprezy artystyczne, rozrywkowe lub sportowe albo kto bilety takie sprzedaje z zyskiem, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny”. Zgodnie zaś z § 2 tego artykułu” „Usiłowanie oraz podżeganie i pomocnictwo są karalne”.

 

Inicjatywa dofinansowana ze środków Gminy Wschowa

Comments are closed.