Festiwalowa kawiarnia


Tradycją naszych cyklicznych pokazów slajdów jest to, że gości częstujemy aromatyczną kawą i pysznymi wypiekami Piekarni Gierczak ze Wschowy. 

Zgodnie z tą tradycją dla wszystkich prelegentów i widzów festiwalu działać będzie Kawiarenka Festiwalowa w której będzie można wzmocnić siły w przerwach między pokazami.  Doświadczenia z poprzedniej edycji festiwalu pokazują, że jest to miejsce gdzie w kameralnej atmosferze będzie można się spotkać i wymienić poglądy z naszymi prelegentami.

Podczas 4. 100drogi Festiwalowa Kawiarnia działać będzie w Kawiarni PIĘTRO. Będzie tam dostępne specjalne MENU FESTIWALOWE, które będzie uzupełnieniem standartowej oferty Kawiarni PIĘTRO.

W tym roku oprócz słodkości (serniki, babeczkii inne łakocie ) wprowadzimy do oferty także pikantne przekąski “na ciepło” typu : pizzerka, zapiekanka, przysmak cygański. Jesteśmy przekonani, że nasi prelegenci dostarczą  mocnych wrażeń co spowoduje, że emocje będą na maksymalnym poziomie, nie mniej jednak gdyby ich komuś było mało, to dla prawdziwych twardzieli kawy na pewno nie zabraknie ;-).

Dochód z działalności Kawiarenki Festiwalowej zostanie w całości przekazany na rzecz Stowarzyszenia Twórcze Horyzonty.

Firmą wspierającą organizację tej aktywności Festiwalowej jest Piekarnia Gierczak. Dziękujemy.

Comments are closed.