2 Festiwal 100droga – podziękowanie


2 Festiwal Podróżników „100droga” we Wschowie już za nami.

Szanowni i Sympatyczni Sponsorzy!

Dzięki Waszemu wsparciu gościliśmy Podróżników, którzy wygłosili 12 prelekcji a widzom zapewniliśmy bezpłatny wstęp. W każdym z festiwalowych dni sala widowiskowa Centrum Kultury i Rekreacji była wypełniona po brzegi widzami ze Wschowy, Sławy, Szlichtyngowej, Leszna czy Głogowa. Wiemy, że były też osoby z Warszawy i Poznania i Wrocławia. Co nas bardzo cieszy i dobrze rokuje na przyszłość.

Jesteśmy bardzo wdzięczni każdemu Darczyńcy. Dziękujemy za wsparcie:
• finansowe, które pozwoliło nam opłacić niezbędne koszty,
• organizacyjne, dzięki któremu doceniliśmy każdą parę rąk do pracy i głowę z pomysłami,
• medialne, które nadało rozgłos 2 Festiwalowi.
Wiadomo o nas – pasjonatach ze Stowarzyszenia Twórcze Horyzonty, że „powstaliśmy po to, by działać”. Doświadczenie nieustannie uczy nas, że tylko z Wami – Darczyńcami nasze działania rosną do odpowiedniej skali i nabierają właściwego kolorytu i znaczenia na mapie wydarzeń we Wschowie i Powiecie.

 

Szanowni i Przesympatyczni Goście Festiwalu!

Jesteśmy wdzięczni każdemu Widzowi, który zaszczycił nas swoją obecnością na 2 Festiwalu. To Wasza uwaga, czas darowany Podróżnikom tworzyły atmosferę każdego dnia Festiwalu. Gromkie brawa czy cisza „jak makiem zasiał” były Waszym świadectwem zaangażowania i uczestniczenia „całym sercem, okiem i uchem” w wyprawy w najróżniejsze zakątki świata. Dla nas to zachęta do mobilizacji sił na kolejny Festiwal.

Dziękujemy.

Comments are closed.