Dziewczyna z szafy – już 27 czerwca

Data: 27 czerwca / piątek / godz. 18:30

27 czerwca Polska Światłoczuła zabierze swoich widzów w iście baśniowy świat, co nie znaczy, że naiwny. Taki jest właśnie najnowszy film „Dziewczyna z szafy” Bodo Koxa, znanego z wcześniejszych offowych produkcji. Jeden z trzech polskich filmów zakwalifikowanych do festiwalu w Karlowych Warach w 2013 roku.

Obraz ten jest czułym spojrzeniem na człowieka jako takiego, przyznanie mu racji bytu, bez względu na to, czy jest sąsiadką-dewotką, czy tytułową dziewczyną-neurotyczką chowającą się w szafie. Jest to film o samotności, z jaką boryka się każdy z nas i o miłości, którą można znaleźć za drzwiami mieszkania naprzeciwko, czasem wystarczy tylko zapukać i otworzyć serce.
Polska Światłoczuła zabierze swoją publiczność w świat wyobraźni, tchnący egzotyką. To najlepszy pomysł na początek wakacyjnych przygód.

Projekcja rozpocznie się w piatek 27 czerwca o godz.18.30 w sali widowiskowej CKiR. Istnieje możliwość rezerwacji OnLine miejsc na wydarzenie.

Polska Światłoczuła rusza w trasę!!!
Serdecznie zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie podczas którego będziecie  mieli okazję obejrzeć film pt. “Dziewczyna z szafy”.

27 czerwca 2014r., godz. 18.30 – Sala widowiskowa CKiR przy ul.Niepodległości 1 we Wschowie.

“Dziewczyna z szafy” to debiut fabularny Bodo Koxa – do niedawna jeszcze gwiazdy polskiego kina niezależnego.
Film ten to opowieść o potrzebie bezpieczeństwa…piękny, wzruszający, którego akcja trzyma w napięciu…polecamy!!!
Zapraszamy także na spotkanie z aktorem Erykiem Lubosem,
który włączy się do dyskusji tuż po projekcji.

Inicjatywa dofinansowana ze środków Gminy Wschowa z została zorganizowana również dzięki wsparciu firm: Bank Spółdzielczy we Wschowie, Spółka Komunalna we Wschowie, OSKAR, Piekarnia Gierczak, KAJA Komputer i Pałac Osowa Sień.

Comments are closed.