Organizacja Festiwalu

 

6. edycja

Festiwal Podróżników 100droga

9-12 lutego, Wschowa 2017

Przedstawiamy program na Dużej Sali. Ramy są niemal identyczne do zeszłorocznej edycji: pokazy slajdów podróżników jedna po drugiej przez 4 popołudnia.
Więcej informacji o prelegentach i poszczególnych pokazach uzupełniamy stopniowo w tej zakładce (kliknij link):
http://www.tworczehoryzonty.pl/festiwal-100droga/6-festiwal-podroznikow-100droga/prelegenci-6-10odrogi
informacja o biletach w tej zakładce (kliknij link) :
http://www.tworczehoryzonty.pl/festiwal-100droga/6-festiwal-podroznikow-100droga/organizacja-6-festiwalu/385-karnety-bilety

(program w wersji tekstowej  poniżej)

 

 

 

 

 


                                                                        PROGRAM-DUŻA SALA

                                                                                  Czwartek


    Otwarcie Festiwalu                                                                                                                         - 18:00
1. Waldemar Milaszewski „Galapagos”                                                                              20 min.   18:10 - 18:30
2. Rafał Klan „Jestem ze Wschowy (znikąd) i zmierzam do Wschowy (donikąd)”        20 min.   18:35 - 18:55
3. Adam Kozłowski „Mokra, ,,słoneczna'' Italia -Dolomity rowerem„                            20 min.   19:00 - 19:20
4. Woźny Przemek „CITY BREAKi - przelotne wypady od codzienności”                        20 min.   19:25 - 19:45
5. Kuba Krauze, Leszek Pawlik, Krzysztof Tomczyk -  
    „Nordkapp 2016 - Rowerowy Zew Północy”                                                                  20 min.    19:50 - 20:10


                                                                                   Piątek

 
     Start                                                                                                                                                                  18.00
6. Szczepan Ligęza „Ugryźć kawałek świata”                                                                      45 min.   18.10 - 18.55
7. Kasia Biernacka "O harpiach, ślimakach, jaskiniach i dronach
    czyli co można spotkać w deszczowym lesie Ameryki Środkowej"                             45 min.   19.05 - 19.50
8. Łukasz Supergan „ Wyspa Żywiołów ”                                                                              45 min.   20.00 - 20.45



                                                                                    Sobota 1


    Start                                                                                                                                                                     14.00
 9.  Natalia Mileszyk „Alfabet birmański - opowieść o kraju, który się zmienia...”        45 min.   14.10 – 14.55
10. Tomasz Korgol „Autostopem do Chin”                                                                          45 min.   15.05 – 15.50
11. Bartosz Malinowski „ Wielki Szlak Himalajski 2015 – 2019”                                       45 min.   16.05 – 16.50


                                                                                    Przerwa                                                 30 min.   16.50 – 17.20


                                                                                     Sobota 2   

12. Ania Alboth    „30 lekcji świata w 30 krajach - czyli dlaczego warto być rodzicem dziecka,                                                             które podróżuje”                                                                                                                  45 min.   17.20 – 18.05
13. Kamila Kielar „Laponia”                                                                                                      45 min.   18.15 – 19.00
14. Witkowska Monika „ Korona Ziemi”                                                                                  45 min.   19:10 - 19:55    

                        

                                                                                     Niedziela

      Start                                                                                                                                                                      14.00
15. Tomasz Owsiany „Pod ciemną skórą Filipin”                                                                  45 min.   14.10 – 14.55
16. Jakub Rybicki „Greenland ice trip”                                                                                    45 min.   15.05 – 15.50

                                                                                    Przerwa                                                     20 min.   15.50 – 16.10

17. Eliza Kubarska - film „K2 Dotknąć nieba”                                                                          75 min.   16.10 – 17.25
18. Eliza Kubarska - Spotkanie autorskie                                                                                 50 min.   17.25 – 18.10


   Zakończenie Festiwalu – wręczenie Nagrody Publiczności oraz wyróżnień za cztery najlepsze prezentacje                                                                                                                                                                                                  18.10 – 18:30

 

inicjatywa dofinansowana ze środków Gminy Wschowa

 

MECENAT


Partner


DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE


Nasze działania oparte dzięki dotacjom z samorządów:
Powiat Wschowski, Gmina Wschowa, Gmina Sława,
Gmina Miejska Kościan, Miasto Leszno.

DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE


           

 Ściśle współpracujemy z instytucjami kultury:

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie,

Kościański Ośrodek Kultury, Wolsztyński Dom Kultury,

Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Bojanowie.

WSPIERAJĄ NAS


 

PATRONAT MEDIALNY